Dyskusyjny Klub Książki – Biblioteka

czwartek, 19 lipiec 2018

Zaczytane wakacje

Oba działające przy Bibliotece – Dyskusyjne Kluby Książki – nie zamierzają robić sobie wakacji od czytania książek i dyskutowania o nich. Klubowicze spotykają się podczas miesięcy wakacyjnych – w Filii nr 6 przy ul. Tańskiego 4a.

Czytelnicy Dyskusyjnego Klub Książki dla dorosłych spotykają się w każdy ostatni piątek miesiąca. Stąd 27 lipca omawiana będzie powieść – trzecia część cyklu historycznego Kena Folletta Słup ognia. W kolejnych planach czytelniczych uwzględniliśmy Wszystko za Everest Jona Krakauera; Wszystkie wojny Lary Wojciecha Jagielskiego czy Ludzie na drzewach Hanya Yanagihary.

Młodsi nasi czytelnicy tworzący Dyskusyjny Klub Książki dla młodzieży spotykają się już 9 sierpnia z dyskusją skupioną wokół Dziewczyny z pomarańczami Jostein Gaardera oraz komiksów z przygodami Asterixa i Obelixa, by następnie sięgnąć po Noc Kupały Katarzyny Miszczuk…

Wybór różnych gatunków literackich do dyskusji, ciekawe rozmowy i wesoła atmosfera sprawiają, że Klubowicze chętnie się spotykają.. nawet podczas wakacji.

Zapraszamy do Biblioteki!

poprzednim miesiącu luty 2019 następnym miesiącu