Ferie zimowe 2021 r.

poniedziałek, 04 styczeń 2021

Wraz z początkiem nowego roku rozpoczęły się ferie zimowe. Ten beztroski od szkoły czas z powodu ograniczeń epidemicznych w tym roku przybrał formę działań online.

Biblioteka, jako organizator zajęć przeznaczonych dla dzieci zachęca najmłodszych do włączenia się do gier i zabaw, publikowanych na bibliotecznym Facebooku. Codziennie zamieszczane będą zagadki (logiczne i graficzne), filmiki z warsztatami plastycznymi. Wszystkie oddziały i filie pracujące na co dzień z dziećmi włączyły się do organizacji zajęć. Zachęcamy do śledzenia naszych działań na Facebooku.

Na rozpoczęcie Ferii zimowych z Biblioteką zapraszamy także rodziców. Zaprezentujemy film-wywiad z panią pedagog, Moniką Zarzyczną-Sają dotyczący nauczania zdalnego. Pani pedagog pracuje w Szkole Podstawowej nr 7 w Mielcu, ma duże doświadczanie w pracy z dziećmi i młodzieżą, w swoich działaniach realizuje autorskie programy profilaktyczne. Pani Monika dzieli się swoim doświadczeniem w realizacji nauczania zdalnego, opowiada o problemach edukacyjnych uczniów, trudnościach związanych z nauczaniem domowym, wsparciu dorosłych, sposobie spędzania przerw, wolnego czasu od zajęć lekcyjnych.

Zachęcamy rodziców do zapoznania się z tematyką nauczania zdalnego, która wywiera ogromny wpływ na funkcjonowanie dziecka tak w szkole, jak i poza nią. A wszystkie dzieci zapraszamy do udziału w naszych działaniach

poprzednim miesiącu wrzesień 2021 następnym miesiącu
week 35 1 2 3 4 5