Konkurs plastyczny – Filia nr 6 Oddział dla dzieci

środa, 04 październik 2017

W Świecie Minecrafta

Czym jest Minecraft? Wyobraź sobie możliwość budowania z klocków lego – nieograniczonego terenem świata. W twojej wykreowanej przez trójwymiarowe budowle przestrzeni zamieszkują różne stwory – od zombie poczynając, a kończąc na …. Twojej wyobraźni.

Miejska Biblioteka Publiczna SCK w Mielcu zachęca, abyś wykorzystał swój twórczy potencjał w konkursie plastycznym Świat Minecrafta - inspiracje plastyczne. Zadaniem konkursowym jest wykonanie pracy plastycznej inspirowanej światem gry Minecraft, które należy składać w Filii nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej SCK w Mielcu przy ul. Tańskiego 4a w terminie do 8 grudnia.  Konkurs kierowany jest do uczniów klas III-VI szkoły podstawowej. Laureaci konkursu zostaną nagrodzeni. Szczegóły konkursu w Regulaminie (pobierz załącznik).

Minecraft jest doskonałym przykładem gry, w  której liczy się pomysł i nieograniczona kreatywność – narysuj swój Świat Minecrafta!

poprzednim miesiącu luty 2018 następnym miesiącu