Magdalena Witkiewicz - spotkanie autorskie

czwartek, 26 październik 2017

O kocie Marzenki, którego nie ma i swoich książkach opowiadała Magdalena Witkiewicz podczas spotkania autorskiego w Miejskiej Bibliotece Publicznej SCK w Mielcu, w dniu 23 października 2017 r.

Magdalena Witkiewicz jest popularną autorką wielu książek z gatunku literatury obyczajowej. Jej powieści znikają natychmiast z półek bibliotecznych. Stąd spotkanie z autorką tej niezwykle popularnej literatury kobiecej zgromadziło rzeszę czytelników w mieleckiej Bibliotece. Magdalena Witkiewicz z niezwykłą lekkością i poczuciem humoru opowiadała o swoje pracy pisarskiej, planach literackich, kompleksach i kocie, którego nie ma. Anegdoty dotyczące życia osobistego i literackiego przeplatała czytaniem fragmentów swojej prozy, odpowiadała na pytania i nieustannie wywoływała lawinę śmiechu. O tym, że spotkanie było bardzo udane, świadczy kolejka czytelników po autograf i uśmiechnięte buzie – w większości – czytelniczek, wśród których spora liczba osób przybyła do Biblioteki spoza Mielca.

Spotkanie z Magdaleną Witkiewicz odbyło się w poniedziałek, 23 października 2017 r. w Czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej SCK w Mielcu, a zostało zorganizowane w ramach działającego przy Bibliotece – Dyskusyjnego Klubu Książki.

Test i foto: M.Nowakowska

poprzednim miesiącu luty 2018 następnym miesiącu