Finał konkursu literackiego - w Bibliotece

środa, 14 marzec 2018

O hobbitach, magicznych pierścieniach i losach Śródziemia czyli ...rozstrzygnięcie konkursu literackiego Władca Pierścieni J.R.R. Tolkiena

Doskonałą znajomością cyklu książek Władca Pierścieni  J.R.R. Tolkiena wykazała się młodzież w drugim etapie konkursu literackiego, którego finał odbył się w Wypożyczalni Literatury Dziecięcej i Młodzieżowej Miejskiej Biblioteki Publicznej SCK w Mielcu.

Konkurs literacki z fantastyki jest corocznie organizowany przez Szkołę Podstawową nr 7 w Mielcu we współpracy z Biblioteką. W tym roku do drugiego etapu zmagań czytelniczych przystąpiło siedmioro uczniów SP nr 7 w Mielcu. Młodzież wykazała się sporą znajomością książek J.R.R. Tolkiena i świetnie  poradziła sobie z trudnymi i (niekiedy) bardzo szczegółowymi pytaniami...

Jury w składzie: Dorota Gibała; Urszula Kośla i Olga Rządzka wyłoniło finalistów:

I miejsce – Seweryn Walas

II miejsce – Kacper Cisło

III miejsce – Paulina Wojtas

Wyróżnieni zostali (w kolejności alfabetycznej): Wiktoria Bryk, Oliwia Dec, Adam Kuncewicz, Konrad Starzyk.

Organizatorzy konkursu – Szkoła Podstawowa nr 7 w Mielcu oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Mielcu serdecznie dziękują uczestnikom za udział w konkursie i gratulują wiedzy czytelniczej.

Tekst i foto: M.Nowakowska

poprzednim miesiącu październik 2018 następnym miesiącu