UWAGA! Pakowanie Wypożyczalni Literatury Dziecięcej i Młodzieżowej MBP SCK w Mielcu przy ul. Kusocińskiego 2

piątek, 02 czerwiec 2017

Od 5 czerwca 2017 roku Wypożyczalnia Literatury Dziecięcej i Młodzieżowej MBP SCK w Mielcu przy ul. Kusocińskiego 2 będzie nieczynna. Rozpoczyna się I etap przygotowania MBP SCK w Mielcu przy ul. Kusocińskiego 2 do zmiany lokalizacji w związku z planowanym remontem budynku żółtej Biblioteki.

Do 9 czerwca 2017 Wypożyczalnia Literatury Dziecięcej i Młodzieżowej będzie przyjmowała zwroty książek od godziny 11.00 do 19.00, a także będzie można wypożyczyć książki jeszcze nie spakowane. Przepraszamy za niedogodności i zapraszamy do korzystania ze zbiorów pozostałych filii Miejskiej Biblioteki Publicznej SCK udostępniających literaturę dla dzieci i młodzieży: Filia nr 1, ul. Botaniczna 4, Filia nr 4, ul. Mickiewicza 2, Filia nr 6/Oddział dla Dzieci, ul. Tańskiego 4a oraz Filia nr 7, ul. Zygmuntowska 14. Literaturę dla dzieci i młodzieży udostępnia także Filia nr 2 zlokalizowana przy ul. Żeromskiego 22 w Szpitalu Powiatowym. Informacje teleadresowe dostępne są w zakładce GODZINY OTWARCIA .

O postępach w przenoszeniu Wypożyczalni Literatury Dziecięcej i Młodzieżowej oraz o planowanym terminie uruchomienia tej Wypożyczalni w budynku Gimnazjum nr 1 w Mielcu przy ul. Biernackiego 6 będziemy informować w terminie późniejszym.

Pozostałe wypożyczalnie zlokalizowane w budynku Biblioteki przy ul. Kusocińskiego 2 czyli Wypożyczalnia Literatury Pięknej, Wypożyczalnia Literatury Popularnonaukowej oraz Czytelnia działają w standardowych godzinach otwarcia Biblioteki.

Tekst: J. Strycharz