Pierwszy tydzień Ferii w Bibliotece

środa, 06 luty 2019

Czas zimowego relaksu i odpoczynku od zajęć szkolnych tuż, tuż. Zapraszamy dzieci spędzające tegoroczne ferie zimowe w mieście do Miejskiej Biblioteki Publicznej SCK w Mielcu .

Na zajęcia odbywające się 11-22 lutego 2019 r. (od wtorku do piątku) w godz. 11.00-13.00 zapraszamy do:

• Wypożyczalni Literatury Dziecięcej i Młodzieżowej, ul. Biernackiego 6
  • Filii nr 1, ul. Botaniczna 4
  • Filii nr 4, ul. Mickiewicza 2
  • Filii nr 6 Oddział dla Dzieci, ul. Tańskiego 4a
  • Filii nr 7, ul. Zygmuntowska 14

Pierwszy tydzień zajęć upłynie pod znakiem warsztatów literackich, plastycznych, zajęć podróżniczych oraz gier i zabaw stolikowych. Maluszki zamieszkujące okolicę Os. Smoczka ...

zapraszamy do Filii nr 1 (w tej filii zajęcia odbywać się będą w pierwszym tygodniu ferii, od poniedziałku do piątku). Dzieci będą tworzyły swój pamiętnik, malowały i wyklejały łąki, „rzeźbiły” w plastelinie, układały Zimowanki-rymowanki.

W Filii nr 7 na Os. Smoczka powstaną przepiękne prace wykonane metodą scrapbookingu. Jak na bibliotekę przystało nie zabraknie Straaaasznych bajek i historii i oczywiście – walentynek.

Dzieci z okolic Os. Kusocińskiego zapraszamy do Wypożyczalni Dziecięcej, mieszczącej się w budynku SP nr 6 w Mielcu na warsztaty tworzenia biżuterii, kartek walentynkowych czy samodzielnego wykonania etui na telefon.

Na dzieci zamieszkujące Starówkę czeka podróż do Chin. Maluchy natrudzą się trochę przy koralikach, robieniu zwierzaków z płyt CD, kotów z pomponików czy pięknych, kolorowych kanapek. W Filii nr 4 prosimy o wcześniejsze zapisy dziecibiorących udział w zajęciach.

Maluchy borkowe (Os. Lotników) pograją w gry stolikowe, będą tworzyć walentynki i inne cuda z papieru, a na osłodę zrobią (i zjedzą) Kanapkowe love.

Wszystkie zajęcia powstały w oparciu o literaturę znajdującą się w  Filiach i oddziałach MBP SCK w Mielcu.

Zapraszamy:)

poprzednim miesiącu kwiecień 2019 następnym miesiącu