Dzień Kobiet - w Mielcu

środa, 26 luty 2020

Mielecka Strefa Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet Prezydent Miasta Mielca oraz Miejska Biblioteka Publiczna SCK w Mielcu zapraszają - nie tylko Panie - na świętowanie tego wyjątkowego dnia w Bibliotece.

W dniach 7-8 marca 2020 r. organizujemy (przede wszystkim) dla mielczanek cykl imprez i spotkań z kobietą w roli głównej…

Zapraszamy Panie do Biblioteki przy ul. Kusocińskiego 2 na Mielecką Strefę Kobiet. W sobotę, 7 marca zachęcamy Panie do skorzystania z bogatej oferty spotkań poświęconych:

v  urodzie - Dopasowane - warsztaty stylizacji ubioru z Kubą Smoleniem; Metamorfozy - z wizażystkami z Mary Kay; Trochę inny konkurs makijażu

v  zdrowiu: Dieta cud – konsultacje specjalistów żywienia z Centrum Dietetycznego „Projekt zdrowie”; Profilaktyce raka piersi, szyki macicy i skóry – spotkanie z lekarzem dermatologiem

v  psychice: Jak być szczęśliwą kobietą – warsztaty z zakresu psychologii pozytywnej z Iloną Bajorek; Brońmy się przed napastnikiem – prelekcja policjantów KP Policji w Mielcu; Tańcz - zaprosimy Panie do zatańczenia zumby z trenerem z Fitness Club Calypso

v  sztuce: Jej spojrzeniem – malarskie refleksje Magdaleny Smolis i Aleksandry Sokół

W niedzielę, 8 marca zapraszamy Państwa na wernisaż wystawy Zwykła/Niezwykła kobieta. Wystawa składa się z prac mieleckich twórców tematycznie poświęconych kobiecie w różnych odsłonach i z zastosowaniem różnych form wyrazu artystycznego - portretów, studiów, scen rodzajowych, fotografii czy form przestrzennych. Zapraszamy do Galerii w budynku Biblioteki przy ul. Kusocińskiego 2 o godz. 16.00.

O godz. 18.00 zapraszamy na niezwykłe spotkanie autorskie  z Krystyną Gucewicz i Krystyną Czubówną do Sali Audiowizualnej w budynku Biblioteki przy ul. Kusocińskiego 2 o godz. 18.00. Podczas spotkania Krystyna Czubówna czytać będzie fragment najnowszej książki Krystyny Gucewicz Notes Krystyny Gucewicz czyli Fołtyn w śmietanie.

poprzednim miesiącu listopad 2021 następnym miesiącu
week 48 29 30